Gedroogde palmbladeren in speervorm. deze prachtige gedroogde palmbladeren in naturelle kleur zijn verkrijgbaar per vier gedroogde palmbladeren waarbij elk vierde blad gratis is en hebben een lengte van ongeveer 60cm. Lees meer..
Gedroogde palmbladeren in speervorm. deze prachtige gedroogde palmbladeren in naturelle kleur zijn verkrijgbaar per vier gedroogde palmbladeren waarbij elk vierde blad gratis is en hebben een lengte van ongeveer 60cm. De gedroogde palmbladeren in speervorm zijn een echt natuur product, hierdoor is geen enkel blad het zelfde. De lengte van 60cm kan daarom een klein beetje afwijken per gedroogd palmblad. Het blad van de gedroogde palmbladeren zijn 25 tot 30 centimeter breed dus zijn vier stuks genoeg om jouw interieur op te pimpen. Zet de gedroogde palmbladeren in speervorm in een mooie smalle vaas als solo boeket of laat je creativiteit los en zet deze bijvoorbeeld in een prachtige platte, brede vaas met pluimen. Het is als het ware echt ''je eigen feestje'' dus maak er een mooie combinatie van!
Als je nog opzoek bent naar pluimen neem dan een kijkje hier, wil je toch liever andere droogbloemen samen voegen met de gedroogde palmbladeren in speervorm, kijk dan bij onze categorie droogbloemen.
Very good quality.
love it, great
Very good quality.
love it, great
Gedroogde palmbladeren in speervorm. deze prachtige gedroogde palmbladeren in naturelle kleur zijn v..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen