
Gedroogde Ixodia lichtroze
Droogbloemen direct leverbaar uit eigen voorraad
Met liefde ingepakt en verstuurd vanuit Voorhout (NL)
SUPER SALE | SALE35 = - 35%
SUPER SALE | SALE35 = - 35%
SUPER SALE | SALE35 = - 35%
BeschrijvingLees meerLees minder
Ixodia lichtroze droogbloemen van 30 centimeter lang. Bestel je nu bij jouw favoriete online droogbloemen winkel Bries aan Zee.
Ixodia heeft fijne bloemetjes op een sterke bloemsteel met veel vertakkingen en is afkomstig uit de bloeiende planten famillie ´Astraceae´ die van oorsprong groeit in Zuid-Australië tot west Victoria.
Gedroogde Ixodia is vooral te herkennen aan de harde takjes en de schattige, mooie bloem. Dankzij de aftakkingen kan je Ixodia dus als enkele bloemsteel goed gebruiken bij het maken van droogbloem creaties en op simpele wijze dus snel vulling geven. Vergeet niet, geen enkele bundel is het zelfde en droogbloemen zijn een natuurproduct. Het product kan daarom (licht) afwijken van de foto.
Reviews
10/10