Een droogbloemen boeket in gele kleur. Het droogbloemen boeket is opgevuld met meerdere soorten droogbloemen en grassen in naturelle en gele kleuren. Het boeket is ongeveer 60 centimeter lang. en koop je nu bij Bries aan Zee! Lees meer..
Een droogbloemen boeket in gele kleur. Het droogbloemen boeket is opgevuld met meerdere soorten droogbloemen en grassen in naturelle en gele kleuren. Het boeket is ongeveer 60 centimeter lang. Het droogbloemen boeket gele energie bevat onder andere gedroogde eucalyptus bladeren en kardebol distels ook wel bekend als Dipascus of Cardistella. Het boeket gele energie van droogbloemen staat voor plezier, je kan namelijk minimaal 5 maanden genieten van dit energie volle boeket in gele en naturelle kleuren. Daarnaast ben je met boeket gele energie ook nog eens duurzaam bezig dus is dit een mooie win-win aankoop.
Geef droogbloemen boeket gele energie vooral geen water en zet het boeket op een droge plek in jouw interieur zodat je zo lang mogelijk van het boeket kan genieten. Daarnaast is het van belang om voorzichtig om te gaan met het boeket want het is natuurlijk een samengesteld boeket van droogbloemen. Benieuwd naar onze andere (droog)boeketten? Neem dan hier een kijkje.
Een droogbloemen boeket in gele kleur. Het droogbloemen boeket is opgevuld met meerdere soorten droo..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen