Winkelwagen

Je winkelwagen is momenteel leeg

Maatwerk in droogbloemen en boeketten

Maatwerk in droogbloemen en boeketten

Boeket droogbloemen op maat gemaakt, stel zelf je boeket samen. Ons team staat voor je klaar om het boeket droogbloemen van je dromen speciaal voor jou te maken.

 
Maatwerk in droogbloemen en boeketten!

De vraag naar droogbloemen en boeketten gemaakt van droogbloemen blijft maar groeien. Steeds meer mensen ontdekken de schoonheid, houdbaarheid en duurzaamheid van deze trendy bloemen.
Met de groei van de trend, stijgt ook de vraag naar maatwerk in droogbloemen. Een droogboeket op maat in de kleuren van jouw interieur, een gigantisch boeket in de kleuren van de huisstijl van je bedrijf of jouw lievelings vaas opgevuld met de droogbloemen van jouw keuze.
Boeket droogbloemen op maat gemaakt, stel zelf je boeket samen. Ons team staat voor je klaar om het boeket droogbloemen van je dromen speciaal voor jou te maken. Jouw wensen, jouw kleuren, jouw droogbloemen... jouw eigen boeket van de meest mooie droogbloemen.

Selecteer je budget, laat ons je favoriete kleuren weten, vertel ons welke droogbloemen niet mogen ontbreken in het boeket droogbloemen van jouw dromen.

Na ontvangst van de bestelling van jouw droomboeket gaan we voor je aan de slag en binnen een aantal dagen ontvang jij het boeket droogbloemen, volledig afgestemd op jouw wensen per post thuisgestuurd en kan het boeket maanden gaan shinen in jouw interieur.


Reacties

Wees de eerste om te reageren...

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »